vybíjenáUž se stalo milou tradicí, že v březnu hostíme na naší škole nejlepší hráčky a hráče vybíjené. Tři turnaje různých kategorií se uskutečnily i letos. Jak se nám dařilo?

Holkám a klukům z 1. stupně to letos moc nevyšlo. Brali až páté místo ve skupině a do vyřazovacích bojů se nedostali.

Vše však vynahradily holky z druhého stupně. Šesťačky a sedmačky jasně přehrály všech šest svých soupeřek a zaslouženě braly první místo. K úspěchu vedl hlavně skvělý kolektivní výkon, který podpořila Verča Kocourková jako nejlepší střelkyně turnaje. Naše mláďata budou i v příštích letech oporami a budou se rvát o nejvyšší místa ve městě.

To "starčata" - holky z osmých a hlavně devátých tříd zažily možná svůj poslední vybíjenkářský turnaj. Po třech vítězstvích ve skupině jsme přes čtvrtfinále, kde jsme porazili ZŠ Moravskou, v semifinále narazili na naše rivalky z posledních let ZŠ Pujmanové. Nervydrásající zápas došel až do druhého prodloužení, ve kterém se bohužel radovaly soupeřky. Holky se však semkly a v zápase o třetí místo hlavně díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase přehrály ZŠ Kudeříkové a braly zaslouženou bronzovou placku. Navíc byla naše kapitánka Kája Dvořáčková oceněna jako nejužitečnější hráčka turnaje. Gratulace:-)

Všem reprezentantkám a reprezentantům děkuji za účast i předvedenou hru.

Medailové týmy:

6. a 7. třídy: Natka Fojtíková, Kája Truhlářová, Aňa Kocurková, Míša Kapounová, Verča Kocourková, Aďa Vaněčková, Míša Kračmarová, Domča Frišová, Ela Tomanová, Vanes Vachulová, Viki Kučerová, Simča Zelinová.

8. a 9. třídy: Kája Dvořáčková, Elen Richterová, Kája Schleser, Terka Kutáčková, Viki Zemanová, Nela Sládková, Terka Hlavenková, Kája Sikorová, Nikča Čechová, Viki Zelinová, Terka Ševčíková, Verča Kocourková.

Fotogalerie 1. stupeň ZDE.

Fotogalerie 6. a 7. třídy ZDE.

Fotogalerie 8. a 9. třídy ZDE.

Břetislav Holesz - obrázek vygenerován v Copilot AI