Tak a je odstartováno!!!

70. výročí školy si zaslouží oslavu a my se rozhodli, že budeme slavit a připomínat si toto krásné jubileum po celý školní rok.

První velkou akcí k výročí se stal 2. absolventský turnaj ve florbale. Na hale Slávie se v sobotu 16. září sešlo přes devadesát aktivních mladých lidí, kteří prošli naší školou a stále na svá žákovská léta rádi vzpomínají. Celý florbalový turnaj se odehrál v přátelské atmosféře, na hřišti jsme viděli mnoho branek i krásných brankářských zákroků. Vše mohli v hledišti sledovat všichni, kdo přišli. A že i zde se našlo nemálo absolventů, kteří si našli čas a dorazili. Florbal tak byl pouze pojítkem a linkou celého sobotního dopoledne. Nicméně šlo o turnaj, tak sem s výsledky.

Celkem jsme hráli v sedmi týmech a každý si zahrál s každým. Na konci měl nejvíce bodů tým Mýdla, který si tak zaslouženě odnesl pohár pro vítěze. Překvapili také naši současní žáci, kteří dokázali porazit tři týmy svých předchůdců a umístili se na krásném čtvrtém místě. Jak dopadla jednotlivá utkání si můžete dohledat v přiložené tabulce.

Ještě jednou všem děkuji za účast, hru i následné posezení a klábosení. Bylo to milé a velice příjemné.

A dělejte si čas na příští ročník. Sejdeme se v červnu 2029:-)

Mýdla, vítězové turnaje:

Kiki Kovačová, Dalibor Schleser, Denča Gawryšová, Hanka Brůžková, Venda Šimonová, Zuzka Šuranyiová, Terka Šuranyiová, Heda Procházková Šupáková, Jirka Juhaňák, Martin Varta, Nikolas Bureš, Ondra Lang a Míša Čurda.

Fotogalerie z akce ZDE.

Mgr. Břetislav Holesz