Předposlední školní den byl ve znamení sportu a florbalu zvlášť. Jako každoročně jsme se celé Nábřeží sešli na hale Slávia a společně s rodiči a absolventy ukončili školní rok. Skvělí fanoušci viděli jako první utkání ve volejbalu, ve kterém zvítězila zkušenost nad mládím. Turnaje ve florbale pro sebe získaly týmy Anet Lyčkové a Oldy Bureše. A ptáte se, jak dopadly zápasy žáků proti zbytku světa? Jako vždycky:-) Takže bylo to těsné, žákyně i žáci makali naplno, nenechali kousek volného hřiště, ale na zkušenost, která stála proti nim, recept opět nenašli. Žákyně prohrály 1:2 a žáci 2:3. V průběhu turnaje jsme letos mohli vidět také tři taneční vystoupení kroužku p. uč. Schimanietzové a holek z družiny. I jim patří velké poděkování za krásné dopoledne.

Všem Na Nábřeží přejeme pohodové léto plné sluníčka, vody a všeho, co máte rádi. A nezapomínejte se hýbat a sportovat:-)

Fotogalerie zde.

Tým Anet "Poděs" Lyčkové

Anet Lyčková, Lucka Blahová, Eliška Tomanová, Mája Halenčáková, Barča Przeczková, Verča Vacková, Míša Kračmarová, Danča Morcinková, Monča Kociánová, Denča Gawryšová, Danča Gawryšová.

Tým Oldy Bureše

Olda Bureš, Mates Morský, Kuba Baláž, Mates Klepáček, Kuba Mangel, Luki Kochan, Mates Šimo, Břeťa Holesz, Martin Novák, Jirka Pawlas, Kuba Blaho.

Břeťa Holesz