výlet II.B HukvaldyDne 20. června se třída II.B spolu se třídou II.A a I.B vypravila na školní výlet. Počasí nám přálo, bylo opravdu parno, proto byl výšlap k hradu trošku náročnější. Ale rozhodně nám jej zpestřili daňci z přilehlé obory, kteří se směle pásli v nedaleké blízkosti, a také socha lišky, která zdobí cestu na hrad. Děti se dozvěděly spoustu zajímavých informací vztahujících se k hradu a obci Hukvaldy, zadováděly si na travnaté ploše v jeho blízkosti, a také si patřičně nakoupily suvenýry, ať už pro sebe či své blízké. V expozici Tropic se seznámily s několika mluvícími ptáky, viděly pumu, krásnou japonskou zahradu a množství minerálů a kaktusů. Dle reakcí dětí se výlet zdařil a všichni si jej užili.

Fotografie z výletu ZDE

Mgr. Valérie Schimanietzová