Na konci školního roku 9.A vyrazila na výlet do matičky Prahy.

První den jsme za tropického počasí zvládli navštívit Pražský hrad, obdivovat Katedrálu svatého Víta, sejít po Zámeckých schodech na  Malou Stranu, projít Nerudovou ulicí a Malostranské náměstí, pokochat se výhledem z Karlova mostu na Vltavu a vyjet lanovkou na Petřín. Někteří jednotlivci si vyběhli i na Petřínskou rozhlednu.

Uchození a přehřátí všichni večer na hotelu jako první toužili po sprše.

Druhý den jsme vyrazili k Národnímu divadlu, prošli jsme Národní třídou a koukli na sochu Kafkovy hlavy. Nemohli jsme vynechat Staroměstské náměstí s orlojem.

Potom jsme se přesunuli Celetnou ulicí k Prašné bráně a došli až do Muzea iluzí. Nejen děti si tam udělaly super fotky.😂

Závěr výletu končil na Václavském náměstí, kde jsme měli rozchod.

Večerním vlakem jsme se vrátili domů a já věřím, že tento výlet byla pěkná tečka za devíti lety na ZŠ.

Foto z akce ZDE

Mgr. Romana Melecká