DD 2023Jako každoročně vítáme blížící se prázdniny soutěžním dopolednem pro žáky 2. stupně. Letos přípravný tým deváťáků vymyslel úkoly na téma FILM. Na žáky tak čekaly záludnosti ze stříbrného plátna. Zalétali si na koštěti, dostali potloukem, našli pár prstenů moci, postavili si Titanic, vyzkoušeli si, že minutu pod vodou nevydrží, a že ani Kapitán Amerika to neměl s házením štítu tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá. Celkově se dopoledne podařilo na výbornou. A protože šlo o soutěž, tak se nejlepší týmy mohou těšit na sladké odměny, které získají po vyhlášení na florbalovém allstars 29. června 2023.

Všem členům přípravného týmu děkuji za velkou pomoc. Také moc děkuji všem, kteří v pátek 16. června přišli připravit jednotlivá stanoviště. A hlavní dík patří p.uč. Borbélyové, p.uč. Santariusové a p.uč. Holeszovi za vedení žáků při přípravě celé akce.

Fotky z akce ZDE

Nejlepší 3 týmy:

1. místo - Verča Karabinošová, Eli a Gábi Jurokovy, Míša Kračmarová, Danek Všetička, Matěj Morský, Lukáš Kochan a Sebastian Vařeka

2. místo - Anička Moldříková, Natka Pytliková, Maky Krulová, Matyáš Gottvald, Terka Ševčíková, Viki Zelinová a Kája Sikorová

3. místo - Lucka Blahová, Stela Chromiková, Kája Schleser, Simča Foltýnová, Dominik Ruiz a Adam Raška