MĚSTSKÉ KOLO VE VOLEJBALU

Ve čtvrtek a v pátek 9. - 10. 2. se uskutečnilo MK ve volejbalu IV. kategorie dívek a chlapců.

Zatímco dívkám se turnaj moc nevydařil, chlapci z druhého místa ve skupině B postoupili do semifinále, kde narazili na favorizovaný tým chlapců ze ZŠ Gorkého. Naši chlapci zabojovali a po perfektním výkonu tým z Gorkého porazili 2:1 na sety. Tím pádem se dostali do souboje o 1. místo se ZŠ Školní. Opět odvedli skvělou práci a po vítězství 2:0 na sety zaslouženě obsadili 1.místo a celý turnaj vyhráli.

Naši školu reprezentovali:

za dívky: Anet Lyčková, Verča Vacková, Andy Nováčková, Venda Rožnovjáková, Sára Jandušíková, Olexandra Malova, Lucka Blahová, Kája Anna Schleser, Nela Sládková.

za chlapce: Tonda Štěpánek, Danek Janků, Matěj Morský, Štěpán Vrábel, Honza Kocurek, Dan Schiel, David Jedrzejczyk, Olda Bureš a Viktor Hronský.

Všem děkujeme za reprezentaci školy a vítězům moc gratulujeme.

Mgr. Romana Melecká

Fotografie ZDE