• Škola Na Nábřeží

• Akademie ZŠ Na Nábřeží 2014 - 60. výročí založení školy

Copyright 2021 - Administrator ZŠ Na Nábřeží Havířov

info

Vážení rodiče, zákonní zástupci a žáci,

vzdělávání žáků 1. – 9. ročníku bude od 2. listopadu 2020 nadále probíhat formou distanční výuky.

Plány domácí přípravy a výuky najdete na stránkách tříd - v pravém panelu webu školy (na mobilních zařízeních pod články)

Rozvrh online hodin (videokonference s pozvánkou) - kalendáře tříd na stránkách tříd (žáci mají nasdílené přes své školní účty)

Vzdělávání na 2. stupni: on-line hodiny budou převážně nastaveny dle platného rozvrhu jednotlivých tříd, může dojít k drobným úpravám rozvrhu (vše dle Google kalendáře třídy).

Výukové materiály budou k dispozici na našich webových stránkách, G – disku, odkaz E-learning – ZŠ Na Nábřeží veřejná složka.

Žáci, kteří nemají možnost online připojení, budou i nadále dostávat materiály osobně.

Osobní předání proběhne vždy po předchozí domluvě s vyučujícím ve vestibulu školy u hlavního vchodu. O faktu nemožnosti se vzdělávat online nás bezodkladně informujte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všichni obědoví žáci mají oběd automaticky odhlášen. V případě zájmu, si můžete oběd objednat na tel. čísle 596802537 nebo elektronicky v systému strava, vždy do 12:30 hod. den dopředu.

Výdej obědů bude v době od 12:30 do 13:30 hod.

Sledujte naše webové stránky, kde vás budeme aktuálně informovat.

Podrobnější informace a další instrukce budete dostávat také prostřednictvím emailů.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

vedení školy

Přihlášení pro editory: